5 Bedroom House Nw6

  • 16 μ²

Η βίλα 5 Bedroom House Nw6 Λονδίνο απέχει σχεδόν 7 χλμ. απόσταση από τα Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.

Το κατάλυμα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα. Επίσης, παρέχονται στεγνωτήρας μαλλιών για την άνεση των επισκεπτών.

Οι επισκέπτες της βίλας 5 Bedroom House Nw6 μπορούν να χρησιμοποιήσουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει ηλεκτρικό βραστήρα και ψυγείο, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Bean Extract που σερβίρει πιάτα βρετανικής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια.

Η βίλα με 3 μπάνια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία, 10 λεπτά οδικώς από τον Ζωολογικό Κήπο του Λονδίνου, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως ο Χάμστεντ Χιθ είναι σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς. Το Γήπεδο κρίκετ Λορντς βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. και ο σιδηροδρομικός σταθμός Πάρκο Brondesbury είναι σε απόσταση 450 μέτρων. Η βίλα 5 Bedroom House Nw6 επιτρέπει στους λάτρεις των σπορ να ανακαλύψουν το Στάδιο Γουέμπλεϊ, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο σταθμό του μετρό Kilburn, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 700 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 5 Bedroom House Nw6 Λονδίνο
Bright & Spacious House Near Central London
Τιμή μόνο για κινητά

Bright & Spacious House Near Central London

6.8
Ευχάριστο 10 σχόλια
1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 226 USD 203
ανά νύχτα
Contemporary Boutique Residence
Τιμή μόνο για κινητά

Contemporary Boutique Residence

1.2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 1474 USD 1327
ανά νύχτα
Spacious 4-Bedroom Luxury Retreat In Willesden
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious 4-Bedroom Luxury Retreat In Willesden

10
Εξαιρετικό 2 σχόλια
1.3 χλμ. από το κατάλυμα
USD 326 USD 293
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Hampstead Railway Station
    1,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 10:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 14:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει πάρκινγκ κοντά σε η βίλα 5 Bedroom House Nw6;
      Ναι, έχει ιδιωτική στάθμευση για τους πελάτες της η βίλα 5 Bedroom House Nw6.
    • Ποιο είναι το πλησιέστερο σε η βίλα 5 Bedroom House Nw6 αεροδρόμιο;
      Η βίλα 5 Bedroom House Nw6 είναι 30 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου.
    • Τι ώρα γίνεται η άφιξη και η αναχώρηση από/σε η βίλα 5 Bedroom House Nw6;
      Οι πελάτες της η βίλα 5 Bedroom House Nw6 πρέπει να έρθουν από τις 21:00 και να φύγουν μέχρι τις 14:00.
    • Ποια εστιατόρια βρίσκονται δίπλα σε παραθεριστική κατοικία;
      Τα εστιατόρια κοντά σε παραθεριστική κατοικία περιλαμβάνουν Dark Habit και The Salusbury Foodstore.
    • Μπορώ να φέρω το κατοικίδιό μου σε η βίλα;
      Ναι, σε η βίλα επιτρέπονται κατοικίδια. Ωστόσο, καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    28 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Hampstead Railway Station
    1,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    5 Bedroom House Nw6 Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο